Telefoniczny doradca serwisu

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 2017/01/CC

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • koordynacja oraz obsługa telefonicznych połączeń przychodzących i wychodzących wszystkich działów firmy;
  • telefoniczna obsługa klientów w tym sprzedaż usług serwisowych
    (m.in. telefoniczne umawianie wizyt klientów, zarządzanie kalendarzem serwisowym);
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i budowanie pozytywnych relacji zklientami.

Oczekujemy:

  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wykształcenie średnie;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta;
  • inicjatywa w działaniu, operatywność i skuteczność działania.

Firma oferuje:

  • umowa o pracę na pełen etat;
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego
    (również podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych);
  • motywacyjny system wynagradzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez JASZPOL SP. Z O.O. z siedzibą w Zgierzu, przy ulicy Łódzkiej 28 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przetwarzania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez JASZPOL SP. Z O.O. (zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie.

Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.